Прямокутні контейнери з "L" бортом SP64L 218x155х40мм, 960 мл
Контейнери з харчової алюмінієвої фольги – це інноваційна універсальна упаковка для зберігання, приготування, сервірування, транспортування, заморожування та розігріву продуктів харчування. Може комплектуватись кришками.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 960 л |
| Длина | 218 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Высота | 40 мм |
| Производитель | Pro-Service |
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 100 |
| Размер дна | |
| Размер дна | 176х112 |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Алюминий |
| Цвет | зеркальный |
| Вид одноразовой посуды | Контейнер алюминиевый |
| Назначение | готовых блюд и продуктов |
Информация для заказа
- Цена: 630,67 ₴

