PRO Термопояс, крафт, 50 шт
Термопоясок для паперових стаканчиків - виріб з гофрованого паперу, який одягається на склянку. Термопояс максимально захищає руку від високої теплопровідності склянки, захищає пальці від гарячої.
Манжет виготовлений з двошарового мікрогофрокартону.
Термочохол буває одноколірний або "крафт"-колір картону
Термопояс підходить для стаканчиків від 200 до 350мл.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Цвет | Бежевый |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Производитель | Pro-Service |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Картон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид одноразовой посуды | Термочехол |
| Назначение | Для холодных и горчих стаканчиков |
| Тип | |
| Тип | Термопояс для стаканов розмером 20 на 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 32,85 ₴



