
Кохавинка рушник паперовий Джамбо синій 150 м 1050 від.
80,99 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
+380 (66) 382-07-98
Менеджер Анастасия- +380 (66) 490-18-07Менеджер Татьяна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кохавинка рушник паперовий Джамбо синій 150 м 1050 від.
Паперові рушники Кохавинка
Ці надійні та практичні паперові рушники чудово підходять для повсякденного використання. Виробництво Кохавинка постійно працює над вдосконаленням своєї продукції, покращенням її якості та дотриманням високих санітарних стандартів, піклуючись про екологію та майбутні покоління.
Основні характеристики:
- Виготовлені з переробленої сировини
- Мають високу міцність навіть у вологому стані
- Оснащені тисненням і перфорацією для зручності використання
- Підходять як для домашнього, так і для професійного застосування
- Допомагають у приготуванні їжі, витиранні рук, очищенні овочів і фруктів
Додаткові параметри:
- Діаметр рулону: 200 мм
- Ширина стрічки: 200 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silen |
| Страна производитель | Украина |
| Тип бумажных полотенец | Рулонные на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Плотность бумаги | 26 г/м2 |
| Количество листов в пачке/отрывов в рулоне | 80 шт |
| Длина листа | 23 см |
| Ширина листа | 15 см |
| Тиснение | Да |
| Перфорация | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество метров в рулоне | 12 м |
| Диаметр гильзы | 11 мм |
| Количество в упаковке | 2 шт |
| Вес рулона/пачки | 170 г |
Информация для заказа
- Цена: 80,99 ₴
