Губки кухонні 10шт
Губка кухонна Складається із двох шарів. Перший це якісний поролон, який не кришиться та не рветься навіть після численного використання. Другий шар – абразивний міцно скріплений із поролоновим шаром. Така антимікробна губка легко справляється з будь-якими забрудненнями. Швидко миється, не вбирає запахи. Зручна форма і розмір допомагають швидко і без зусиль навести чистоту на кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Основное назначение | Для посуды, Для сантехники, Для плитки |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Средней жесткости |
| Ширина | 70 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 30 мм |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Цвет | Желтый |
| Производитель | Pro-Service |
| Материал изготовления | Пенополиуретан |
| Длина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 61,98 ₴


