Губки кухонні профіловані 5шт
ТМ PRO service Губки кухонні «Профіловані» 5шт
розмір: 10х7х4, 5 см
у упаковці: 5
у ящику: 22
матеріал: Пінополіуретан, абразивна фібра
колір жовтий
Профільовані губки розміром 10х7х4,5 см мають велику товщину поролону та спеціальні профілі заглиблення по дві сторони для зручного захоплення пальцями, що забезпечує її використання протягом тривалого часу, при виконанні операцій переважно абразивною стороною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Основное назначение | Для посуды, Для сантехники, Для плитки |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Средней жесткости |
| Ширина | 70 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 45 мм |
| Количество в упаковке | 5 шт |
| Цвет | Желтый |
| Производитель | Pro-Service |
| Материал изготовления | Пенополиуретан |
| Длина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 43,90 ₴


