Судок - незамінна річ в побуті. Судки не герметичні, але відмінно підходять для зберігання і транспортування випічки, солодощів, сендвічів, овочів або фруктів.Вони підходять для зберігання їжі в холодильнику, морозильній камері.Можна розігрівати в СВЧ печі.
В мікрохвильовій пічці використовувати без кришки!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Объем | 800 л |
| Длина | 145 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Высота | 66 мм |
| Производитель | Народний продукт |
| Количество предметов в наборе | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 10,10 ₴


