Ланч бокси сподобаються не тільки дітям, а й дорослим! Зручна форма, герметична прогумована кришка. Ланч бокси можна розігрівати в СВЧ печі, зберігати в них їжу в холодильнику або морозильній камері.А ще їх дуже легко і просто мити, адже в цих контейнерах немає гострих кутів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Форма | Прямоугольная |
| Объем | 0.85 л |
| Длина | 16 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Высота | 7.7 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Производитель | Народний продукт |
| Количество предметов в наборе | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 37,75 ₴


