
Контейнер з ручками 2.00 л 14 арт
17,80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 4820095710327
+380 (66) 382-07-98
Менеджер Анастасия- +380 (66) 490-18-07Менеджер Татьяна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зручні прозорі бокси допоможуть зберегти свіжість продуктів якомога довше.Підходять для заморозки. Вони стійкі до ударів, в них зручно зберігати продукти на кухні і у холодильнику.Не вбирають і не передають запахів.Вони відмінно підходять для зберігання швидкопсувних продуктів, випічки, солодощів і т.д.
В мікрохвильовій пічці використовувати без кришки!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Объем | 2000 л |
| Длина | 218 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Высота | 110 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 17,80 ₴

